Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Práca so súbormi na SharePointe

19. júla 2023 @ 10:00 - 11:00

Ikona SharePoint

Ak máte predplatné Microsoft 365, tak pravdepodobne máte aj SharePoint na tímovú spoluprácu. Spolupracovať s kolegami v M365 môžete okrem iných aj v zoznamoch (tabuľkové údaje) alebo dokumentových knižniciach na SharePointe. V knižnici máte uložené súbory. Môžete tu aj vytvoriť nové dokumenty, tabuľky alebo prezentácie. Nakoľko tímová lokalita na SharePointe je dostupná všetkým členom tímu, tak nemusíte riešiť nastavenie zdieľania súboru. Aké postupy môžete využiť, si pozriete na webinári s názvom Práca so súbormi na SharePointe naživo v stredu 19.7.2023 o 10:00 ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Práca so súbormi na SharePointe – čo uvidíte

Na webinári Práca so súbormi na SharePointe ukážem rozdiel medzi knižnicou a zoznamom. Následne uvidíte ako môžete do knižnice pridať nové súbory. To môže byť vytvorením nového súboru v Office pre web alebo nahratím existujúceho súboru. Potom uvidíte úpravy súboru a jeho históriu verzií. V záverečnej časti webinára sa budem venovať zobrazeniam. Tie môžete využiť na lepší prehľad súborov a využitie dodatočných meta údajov v samostatných stĺpcoch. Webinár je určený začínajúcim používateľom tímovej lokality SharePoint.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom MS Teams. Prepojenie na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v stredu 19.7.2023 o 10:00.

Na webinár sa prihlásite cez prepojenie nižšie

Ďalší obsah článku – prepojenie na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:01

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
19. júla 2023
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website