Excel

Filtrovanie rozsahu dátumov v Exceli

Používatelia, ktorí majú v tabuľke dátumové údaje môžu pomerne jednoducho filtrovať pomocou automatického filtra. Tam máte k dispozícii rôzne kombinácie, ktoré zobrazia zvolené údaje. Niekedy používatelia potrebujú neštandardné filtrovanie rozsahu dátumov v Exceli. Je to myslené od nejakého dátumu po iný dátum, alebo len víkendové dní príp. opačne, len pracovné dni zo zoznamu dátumov. Niečo spravíte pomocou automatického filtra, niečo pomocou rozšíreného filtra a k niečomu budete potrebovať pomocný stĺpec. Niektoré prípady si pozriete v krátkom videu v tomto článku.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár