Outlook

Vytvorenie schôdze Teams v Outlooku

Outlook je prepojený so Skype for Business a teraz aj s jeho nasledovníkom Microsoft Teams. Môžete preto pomerne jednoducho vytvoriť online schôdzu, ktorá bude obsahovať prepojenie na vstup na online schôdzu. Postup je takmer rovnaký ako pri Skype for Business, ale aby to fungovalo, tak musíte mať v počítači nainštalovanú aplikáciu Microsoft Teams. Vytvorenie schôdze Teams v Outlooku popisujem na aktuálnej verzii Outlooku 365.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

4 komentáre

 • Dobrý deň,
  aký emailový účet používate – M365 alebo Outlook.com, príp. vlastná doména POP/SMTP? Mali by ste mať rovnaký účet v Teams aj v Outlooku.
  Aký Teams máte? Lebo aktuálne sú dostupné verzie pre osobné kontá (vo Win11), pre biznis (M365) a k tomu môže byť ešte Premium.
  Skúsili ste preinštalovať Teams doplnok v Outlooku?
  Peter B.

  • Dobry den, mam vlastnu domenu, som prihlaseny do teams aj outlooku 2019 pod tym istym kontom cez imap a smtp. Teams je iba zakladna verzia.
   Preinstaloval som doplnky, teams, skusil som aj microsoft support and recovery, ale ked vytvorim schodzu, nie je tam ani link ani id… iba cisty mail.
   Dakujem

   • Dobrý deň,
    Predpokladám, že nemáte v Outlooku žiadne konto M365 (Exchange online). Aby Teams a Outlook spolupracovali tak je to vyžadované.
    Toto je preložené zo stránky podpory doplnku pre Outlook:
    „Doplnok Tímová schôdza vyžaduje poštovú schránku servera Exchange pre primárneho používateľa, ktorý plánuje schôdzu. Uistite sa, že máte vo svojom profile programu Outlook nakonfigurovanú aspoň jednu poštovú schránku servera Exchange a použite ju na plánovanie schôdzí pomocou Teams doplnku.“
    Peter B.

Zanechajte komentár