Outlook

Jazykový preklad v Outlooku 365 je nový

Balík aplikácii Microsoft Office obsahuje aj jazykové preklady textu. Využíva sa na to online prekladač od Microsoftu, ktorý je zapracovaný do aplikácii. V MS Outlook to donedávna bolo tak, že stačilo označiť text správy a v bubline sa zobrazil preklad. Ten sa dal skopírovať ale aj zvukovo prehrať. Nové možnosti prichádzali cez aktualizácie postupne v posledných týždňoch. Nakoľko fungujú jemne odlišne podľa toho či používate konto z Microsoft 365 alebo nejaké iné, tak vyžadujú o pár kliknutí viac ak je to mimo M365. Ako funguje jazykový preklad v Outlooku 365 si pozriete aj v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár