Word

Je možné obmedziť formátovanie vo Worde?

V prípade, že s dokumentom pracuje viac používateľov, tak sa môže stať, že budete riešiť problém s nevhodným formátovaním. Stane sa to vtedy keď iný používateľ pridá iný typ písma alebo jeho veľkosť príp. farbu. Používatelia to riešia aj vtedy keď má dokument viac autorov a každý píše vo svojej lokálnej kópii. Tieto kópie potom musíte spojiť do výsledného dokumentu. Aby ste nemuseli riešiť nevhodné formáty od viacerých autorov v ich lokálnych kópiách jedného súboru, tak je vhodné obmedziť formátovanie vo Worde. Ako to reálne vyzerá si pozriete aj vo videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár