Teams

Kde hľadať zoznam účastníkov schôdze v Teams

Keď organizujete schôdzu alebo školenie s osobnou účasťou ale aj online, tak zvyčajne potrebujete aj prezenčnú listinu aby ste vedeli kto sa zúčastnil. V prípade online schôdzí je to pomerne jednoduché, lebo aplikácia vytvorí zoznam ľudí, ktorí sa prihlásili. Musíte však počítať s tým, že ak ste povolili aj anonymných účastníkov, tak môžu zadať napr. len krstné meno alebo prezývku. Taktiež neviete či online schôdzu prihlásení účastníci aktívne sledujú alebo robia niečo iné. Ak potrebujete zoznam účastníkov schôdze v Teams, tak ho získate pomerne jednoducho.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár