OneDrive

Kde je štatistika súborov OneDrive

Ak používate podnikové / školské predplatné Microsoft 365, tak osobné súbory ukladáte do OneDrive for Business a tímové do dokumentovej knižnice na lokalite SharePoint. V prípade SharePointu majú k súborom prístup všetci používatelia, ktorí majú prístup do lokality. OneDrive je osobný ukladací priestor. Štandardne nemá nastavené zdieľanie. Súbory tak vidíte len vy. Keď potrebujte súbory / priečinky sprístupniť kolegom na ďalšie spracovanie / pripomienkovanie, tak ich musíte najprv zdieľať. Následne keď súbory použijú kolegovia, tak si môžete pozrieť základné informácie o tom kto so súborom pracoval. Nižšie popisujem kde je štatistika súborov OneDrive.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár