Office 365

Kde nastaviť emailové upozornenie v Microsoft 365

V podnikovom predplatnom Microsoft 365 máte aj poštový server Exchange online. Ten obsahuje poštové schránky používateľov z predplatného. Okrem pošty môžete používať a zdieľať aj údaje v kalendári alebo kontakty. Do emailov si môžu používatelia pridať svoje vlastné emailové podpisy, kde majú uvedené kontaktné údaje a pod. Okrem toho môže administrátor služby nastaviť rôzne doplnkové informácie, napr. ak email obsahuje prílohu, tak by ste doplnili text, že majú byť obozretnejší pri práci s prílohou. Tj. mali by ju skontrolovať antivírusovým programom a pod. Kde nastaviť takéto emailové upozornenie v Microsoft 365 popisujem v texte nižšie.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár