Office 365

Kde skontrolovať aktivácie Office 365 aplikácií

V rámci predplatného Microsoft 365 máte k dispozícii rôzne služby a aplikácie. Tam patria aj Office aplikácie, ktoré premenovali na Microsoft 365 aplikácie pre podniky. Je to síce stále balík Office, len v predplatnom sa inak volá. 😀 Administrátor môže každému používateľovi priradiť rôzne aplikácie (licencie) zo zakúpených v predplatnom. Toto môžete skontrolovať a nastaviť v zozname aktívnych používateľov v centre spravovania. Okrem toho môžete ako administrátor skontrolovať aktivácie Office 365 aplikácií z pohľadu počtu priradených a z toho aktivovaných licencií ako aj podľa platforiem (Windows, Mac a pod.)

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár