Office 365

Kde skontrolovať emailové kvóty v Microsoft 365

Ak používatelia aktívne pracujú s emailmi, tak sa niektorým môže ľahko stať, že dosiahnu limit veľkosti poštovej schránky. Koľko z nastavenej veľkosti máte zaplnené zistíte aj priamo v Outlooku v ponuke súbor alebo v Outlooku pre web. Každý taktiež dostane emailové upozornenie, že sa blíži k maximálnej kapacite. Ak nevymažete nepotrebné položky, tak nebudete môcť prijímať a odosielať poštu dokým neodstránite položky aby ste zmenšili zaplnenie schránky. Z pohľadu administrátora služby by ste mali vedieť kde skontrolovať emailové kvóty v Microsoft 365. Aby ste mali prehľad o tom či sa niekto z používateľov neblíži k problémom s odosielaním / prijímaním.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár