Office 365

Kde skontrolovať incidenty a upozornenia Microsoft 365

Ochrana údajov a zabezpečenie je aktuálne veľmi dôležité a správcovia systémov sa musia v tom orientovať, aby všetko fungovalo správne. Predplatné Microsoft 365 ponúka pomerne široké možnosti nastavení a kontroly v samostatnom centre spravovania. Ak chcete skontrolovať incidenty a upozornenia Microsoft 365, tak treba použiť centrum spravovania Zabezpečenie pre Microsoft 365. Toto je pomerne široká problematika určená pre administrátorov a správcov zabezpečenia. Tento článok je hlavne na upriamenie ich pozornosti na tieto bezpečnostné nástroje s nutnosťou ďalšieho doštudovania bezpečnostnej problematiky v Microsoft 365.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár