Azure

Kde získate zoznam diskov v Azure

Ak využívate cloudové služby Azure, tak máte niekoľko možností ako overiť ich stav alebo si prezrieť ich nastavenia a ďalšie informácie. Niektoré informácie vám pomáhajú lepšie zorganizovať služby tak, aby ste neplatili poplatky navyše. V prípade využitého miesta v cloude taktiež platíte. Tu je samozrejme dobré vedieť kde máte údaje uložené, ktoré potrebujete a ktoré už nepotrebujete. Pri virtuálnych počítačoch využívate disky a tie obsahujú operačný systém ako aj údaje. Zobraziť zoznam diskov v Azure je jednoduché a môžete ho aj exportovať do csv súboru na ďalšie spracovanie alebo archiváciu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár