SharePoint

Keď chýbajú požadované údaje v zozname SharePoint

Do zoznamu na SharePointe môžete pridávať tabuľkové (databázové) údaje podobne ako by ste ich pridali do Excelu. Zoznamy môžete vytvoriť buď priamo v lokalite SharePoint alebo cez aplikáciu Lists do požadovanej lokality. Na výber máte pripravené šablóny alebo môžete pridať svoje vlastné stĺpce. Stĺpcom môžete podľa potreby nastaviť aj voľbu požadovať, aby tento stĺpec obsahoval informácie príp. predvolenú hodnotu. Ak dodatočne zmeníte v zozname s existujúcimi údajmi požiadavku na povinnosť zadať údaje a tie tam nemáte vložené, tak musíte spraviť určité opatrenia. Nižšie popisujem čo sa stane keď chýbajú požadované údaje v zozname SharePoint.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár