Windows

Kedy pomôže senzor úložiska vo Windows?

Pri aktívnom používaní počítača sa môžete dostať do situácie, že nebudete mať dosť voľného miesta na disku. To môže ovplyvniť správny chod počítača kedy nebudete môcť napr. nainštalovať nové aplikácie alebo dokonca aj väčšie aktualizácie. Miesto vám odoberajú okrem súborov, ktoré sami do počítača kopírujete z iných zdrojov aj rôzne dočasné súbory, zálohy alebo predchádzajúca verzia operačného systému. Ak sa blížite ku kritickej hranici dostupného voľného miesta na pevnom disku, tak sa môže aktivovať senzor úložiska vo Windows 10. Nižšie si pozriete aké možnosti ponúka.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár