PowerPoint

Kedy využijete zobrazenie prehľadu v PowerPoint

Zobrazenie prehľadu v PowerPoint najčastejšie využijete keď máte na snímkach text mimo rôznych grafických prvkov, tabuliek alebo SmartArt. V bežnom normálnom zobrazení kde vľavo vidíte zoznam snímok v malých ukážkach a vpravo vybratú snímku neviete označiť text celej prezentácie. To znamená, že keby ste chceli napr. nastaviť na celý text prezentácie kontrolu pravopisu, tak by ste to museli robiť snímku po snímke. V zobrazení prehľadu môžete označiť text aj z viacerých snímok naraz. Taktiež tam môžete prilepiť skopírovaný text a rozdeliť ho na jednotlivé snímky.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár