Word

Kopírovanie tabuliek makrom do dokumentu Word

V dokumentoch môžete mať okrem textu aj iné objekty a tabuľky. Keď budete potrebovať z dokumentu skopírovať všetky tabuľky a tieto prilepiť postupne pod sebou do nového dokumentu, tak to môže byť zdĺhavá úloha. Hlavne ak by ste to robili manuálne tabuľku po tabuľke. Výsledkom bude nový súbor bez textu, len s tabuľkami. Môžete ho použiť ako prílohu, alebo ho odoslať na zhodnotenie kolegom bez zvyšného textu dokumentu. Alebo si takto chcete tabuľky len odložiť v samostatnom súbore a tam ich skontrolovať. Ako kopírovanie tabuliek makrom do dokumentu Word môže túto úlohu zrýchliť si pozriete vo videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár