Office 365

Kto je čitateľ centra správ Microsoft 365?

V predplatnom Microsoft 365 je prvý používateľ, ktorý službu kúpil globálnym správcom. Ako globálny správca máte prístup ku všetkému čo v predplatnom máte. Informácií a nastavení je veľmi veľa a preto by ste v niektorých situáciách mali uvažovať o delegovaní niektorých činností na iných správcov alebo skúsených používateľov. Microsoft robí vo svojich službách rôzne zmeny, vylepšenia a pridáva / odoberá niektoré služby. Tieto zmeny notifikuje v centre správ. Aby vám niektoré informácie neunikli, tak môžete poskytnúť prístup k týmto informáciám aj pre iných používateľov. V krátkom videu si pozriete ako rola čitateľ centra správ Microsoft 365 môže zobrazovať takéto informácie od MS.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár