` Iné

Letná redakčná prestávka na tipy-triky.sk

Milí čitatelia, tento článok vznikol z konceptu, ktorý vytvorila umelá inteligencia Microsoft Copilot. Portál Tipy a triky v MS Office a Microsoft 365 bude mať niekoľko dní letnú redakčnú prestávku. Počas tohto obdobia nebudeme publikovať nové články. Je to pre nás komplikované rozhodnutie, ale veríme, že si všetci užijete nadchádzajúce slnečné dni a vrátite sa k nám k novým článkom z existujúcich kategórií ako aj novej o Copilotovi. 😊

Zatiaľ si môžete pozrieť doterajšie články

Na portáli sme doposiaľ zverejnili 1492 článkov a 484 video návodov týkajúcich sa rôznych produktov z ekosystému Microsoft 365. Tu je základný prehľad niektorých vybratých kategórií:

  • Excel (123 článkov): Naša najobľúbenejšia kategória, kde sme sa venovali rôznym tipom a trikom pre efektívne používanie Excelu. Nájdete tu rady na formátovanie buniek, vytváranie vzorcov a ďalšie užitočné informácie. Pre viac článkov o Exceli si v menu zvoľte príslušnú kategóriu.
  • Word (123 článkov): Články o formátovaní dokumentov, používaní štýlov, tvorbe obsahu a ďalších témach sú taktiež veľmi populárne medzi našimi čitateľmi.
  • Outlook (117 článkov): Tipy na efektívnu prácu s emailmi, kalendárom a úlohami.
  • PowerPoint (118 článkov): Prezentácie sú dôležitou súčasťou pracovného života. Na portáli sme sa venovali tipom o úprave prezentácií, používaniu grafiky a ďalším témam.
  • Windows (120 článkov): Články o rôznych funkciách a nastaveniach operačného systému Windows.
  • Access (110 článkov): Tipy a triky pre používateľov databázového systému Access.
  • Power Automate (nová kategória s 15 článkami): Články o automatizácii procesov pomocou Power Automate (predtým známeho ako Microsoft Flow).

Veríme, že sme vám pomohli, aby ste si zlepšili vaše zručnosti pri používaní produktov MS Office a Microsoft 365. Pridávam aj ilustračný obrázok, ktorý vytvorila umelá inteligencia Copilot Designer. Aj ikona článku je od Copilota. 🙂

Letná redakčná prestávka na tipy-triky.sk

Ďakujeme vám za vašu vernosť a o pár dní sa tešíme na váš návrat k novým článkom, videám a webinárom!

S pozdravom,
Peter Belko
Autor Tipy a triky v MS Office a Microsoft 365

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár