Office 365

Má aplikácia Microsoft 365 význam?

Ak používate predplatné Microsoft 365, tak môžete využívať webové prostredie kde nájdete svoje služby a súbory. Administrátori tam majú centrum spravovania kde nastavujú jednotlivé služby. Z pohľadu koncového používateľa sa potrebujete dostať k svojim súborom uloženým vo OneDrive / SharePoint. Upravujete ich buď v Office aplikáciách pre web alebo v desktopových, ktoré máte inštalované v počítači. Dostanete sa k nim aj cez web, cez Teams, jednotlivé Office aplikácie alebo aj cez špeciálnu aplikáciu Microsoft 365. Otázkou je, či má pre vás táto aplikácia Microsoft 365 význam? 😊

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár