Word

Majú rýchle tabuľky vo Worde význam?

Rýchle tabuľky vo Worde sú k dispozícii už od starších verzií aplikácie. Sú to preddefinované tabuľky, ktoré jedným kliknutím vložíte do svojho dokumentu a potom doplníte (prepíšete) údaje. Word 2013 ich obsahuje len niekoľko. V ponuke sú kalendáre, dvojitá tabuľka, tabuľka s podnadpismi a zoznam. Nevýhodou napr. tabuľky kalendára je to, že neviete nastaviť dni v mesiaci tak ako sú v skutočnosti. Musíte ich potom vo vloženej vzorovej tabuľke prepísať. Preto tá otázka či majú rýchle tabuľky vo Worde význam. Nižšie si pozriete odpoveď aj s video ukážkou.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár