Office 365

Máte údaje v Microsoft 365 v Európe?

Keď si zakúpite službu Microsoft 365, tak nastavujete aj svoju lokalitu kde pôsobíte. Microsoft sa preto snaží umiestniť vaše údaje najbližšie k vašej geografickej oblasti, aby zabezpečil optimálny výkon a dodržiavanie právnych predpisov v danej lokalite. Zvyčajne sú vaše údaje umiestnené do najbližšieho dostupného regiónu služby Microsoft 365. Napríklad, ak ste predplatiteľom Microsoft 365 v Európskej únii, tak vaše údaje budú pravdepodobne v EÚ. Ak ste predplatiteľom v USA, tak vaše údaje budú pravdepodobne v danom regióne USA. Nižšie popisujem kde nájdete či sú vaše údaje v Microsoft 365 v Európe.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár