Office 365

Na čo je distribučný zoznam v Microsoft 365

V predplatnom Microsoft 365 môžete používateľov zaradiť do niekoľkých typov skupín. Odporúčaná je skupina Microsoft 365, ku ktorej budete mať aj lokalitu SharePoint a team v MS Teams. V prípade, že potrebujte len základnú skupinu na odosielanie správ používateľom, tak je na to vhodný distribučný zoznam v Microsoft 365. Takáto skupina môže obsahovať zoznam adries v konkrétnej budove alebo pobočke, príp. zoznam adries nejakého oddelenia a pod. Ak chcete všetkým napísať email, tak to spravíte cez tento zoznam a to ani nemusíte vedieť kto konkrétne v danej pobočke / budove pracuje.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár