Teams

Na čo je moderovanie kanála v Teams

Ak využívate tímové kanály v Microsoft Teams na uverejňovanie príspevkov, tak štandardne to môže spraviť každý člen. V prípade, že chcete mať pod kontrolou čo sa môže v kanáli zobraziť, tak potrebujete moderovanie kanála v Teams. To využijete v kanáloch, v ktorých chcete zverejňovať príspevky len od určitého okruhu používateľov. Je to zvyčajne vtedy ak majú členovia len vidieť obsah a v prípade potreby môžu na niektorý už zverejnený príspevok odpovedať. Ale nemôžu vytvoriť úplne nový príspevok. Získate tým lepší poriadok v príspevkoch. 😉

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár