Publisher

Na čo je prepojenie v Publisheri

Aplikáciu Publisher nájdete v predplatnom Microsoft 365 ako súčasť desktopového balíka MS Office. Používate ho na prácu s textom a objektmi ako sú obrázky, tvary alebo tabuľky keď vytvárate brožúru alebo školský / podnikový časopis. Využiť ho môžete aj na diplomy, oznamy alebo kalendáre a pod. Text vpisujete do textových polí, ktoré vložíte na stranu a rozmiestnite ich vzhľadom na použité objekty. Takto môžete prispôsobiť a usporiadať všetko na stránke. Ak máte viac textu ako sa zmestí do textového poľa, tak musíte spraviť prepojenie v Publisheri.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár