Word

Na čo je vlastná titulná strana vo Worde

Vlastná titulná strana vo Worde by mala zjednodušovať prácu s dokumentom. Je to naozaj tak alebo to môžete spraviť aj iným spôsobom? Titulnú stranu môžete použiť výberom z dostupných v galérii alebo si môžete vytvoriť vlastnú. Obsahuje textové informácie a grafické prvky ako aj vlastnosti dokumentu. Výhodu to má v prípade, že máte súbor uložený v dokumentovej knižnici na SharePointe, kde ste si nastavili vo vlastných stĺpcoch meta údaje. Tieto potom môžete zobrazovať na titulnej strane. Okrem tohto môžete úvodnú stranu pripraviť priamo do šablóny a tento postup by ste nepotrebovali. V krátkom videu si pozriete ako sa vo Worde používajú titulné strany.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár