Office 365

Na čo je vlastný mail tip v Microsoft 365

Vlastný mail tip v Microsoft 365 je funkcia, pomocou ktorej môžete zobraziť v Outlooku prispôsobenú správu v okne Nový e-mail, keď zadáte adresu príjemcu. Táto funkcia je užitočná, ak chcete upozorniť odosielateľov na špecifické informácie alebo pokyny týkajúce sa príjemcu, napríklad jeho obmedzenú dostupnosť, preferencie alebo iné obmedzenia. Vlastný mail tip sa používa v Microsoft 365 (Exchange online), ak chcete pridať alebo zmeniť mail tip pre konkrétny poštový objekt, ako je poštová schránka, zdroj, kontakt alebo zdieľaná poštová schránka.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár