Outlook

Na čo sú hlasovacie tlačidlá v Outlooku

Občas sa stane, že potrebujete zistiť názory kolegov alebo ďalších spolupracovníkov. Spraviť to môžete niekoľkými spôsobmi. Často to spravíte pomocou online dotazníka, ktorý môžete vytvoriť pomocou rôznych služieb. Patria tam formuláre od Google alebo Microsoft Forms, príp. ďalšie od iných poskytovateľov. Toto vyžaduje, aby ste vytvorili samotný dotazník s otázkami a odpoveďami. Následne ho musíte zdieľať aby mohli kolegovia odpovedať. V prípade, že potrebujete rýchlejšie a jednoduchšie riešenie, tak zvážte hlasovacie tlačidlá v Outlooku.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár