Office 365

Na čo sú povolenia poštovej schránky v M365

Administrátor služby Microsoft 365 spravuje celé predplatné od pridania používateľov po nastavenie pravidiel bezpečnosti. Ako administrátor v prípade používateľov pridávate ich meno, priezvisko, emailovú adresu, licencie a ďalšie. Následne sa môže používateľ prihlásiť a používať služby z predplatného. Ak ale používateľ z nejakého dôvodu zostane nedostupný (odcestovaný, úraz, …) a v emailoch má dôležité správy, ktoré potrebujete na ďalšie biznis aktivity, tak vtedy potrebujete zásah administrátora. Môže nastaviť povolenia poštovej schránky v M365. Iný používateľ bude môcť otvoriť schránku nedostupného používateľa bez nutnosti meniť jeho heslo.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár