Office

Písanie rukou v Office aplikáciách

V kancelárskom balíku môžete využívať rôzne nástroje a funkcie, ktoré sú dostupné podľa verzie. V tých novších Office aplikáciách nájdete nástroje na kreslenie a písanie pomocou dotykového pera, alebo aj pomocou myši. Ak chcete používať myš na dlhšie texty tak je to nepohodlné. Hoci ide o spoločný nástroj, ktorý je dostupný v rôznych aplikáciách balíka Office, existujú medzi nimi malé rozdiely v použiteľnosti. Pri spoločných Office funkciách by som očakával, že budú rovnaké vo Worde, PowerPointe a pod. Ak chcete použiť písanie rukou v Office aplikáciách a nemáte dotykové zariadenie, tak si musíte najprv zobraziť pás s nástrojmi Kresliť.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár