OneDrive

Používate farebné priečinky vo OneDrive?

Cloudové služby od Microsoftu prechádzajú priebežne malými ale aj väčšími zmenami. Domovskú stránku OneDrive for Business nedávno Microsoft dosť zmenil. Presunuli niektoré tlačidlá, upravili vzhľad zobrazenia a niektoré ďalšie drobnosti. Medzi také patria farebné priečinky vo OneDrive, ktorými si môžete sprehľadniť prácu s priečinkami / súbormi. Môžete si tak zvýrazniť niektoré priečinky kde máte uložené dôležité súbory. Podobné nastavenie môžete spraviť aj v dokumentových knižniciach na SharePointe. V bezplatnom OneDrive toto nastavenie nie je aktuálne dostupné.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár