Project

Používate štýly textu v Project?

Keď vytvárate projektový plán v MS Project, tak môžete bežné úlohy doplniť o súhrnné úlohy. Pridať môžete aj súhrnnú úlohu projektu. Pomôže vám to lepšie sa orientovať v zozname úloh pretože tieto súhrnné sú štandardne tučným písmom. Môžete ich aj zbaliť ak vás nezaujímajú konkrétne čiastkové úlohy. Aby ste to mali ešte prehľadnejšie, tak môžete formátovať aj iné skupiny textov. Napr. medzníky sú pomerne dôležité úlohy aj keď majú nulovú dĺžku trvania. V termíne medzníka by ste mali mať dokončenú nejakú časť práce, alebo je to kontrolný deň aby ste overili či ide všetko podľa plánu. Cez štýly textu v Project si môžete medzníky zvýrazniť podfarbením aj inou farbou písma.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár