Outlook

Používate vyhľadávací priečinok v Outlooku?

Doručenú poštu v Outlooku máte zvyčajne ako predvolený priečinok kam prijímate nové správy. Okrem toho sú dostupné aj ďalšie priečinky na odoslanú poštu, koncepty a pod. Vytvoriť si môžete aj vlastné priečinky podľa rôznych kritérií ako chcete triediť poštu. Do takýchto priečinkov zvyčajne presúvate poštu manuálne myšou keď email prijmete alebo pomocou pravidiel a vtedy to ide automaticky. Tento postup spôsobí, že reálne tú poštu budete mať v zvolenom priečinku. Ak poštu chcete ponechať v priečinku doručená pošta a aj napriek tomu ju triediť, tak použite vyhľadávací priečinok v Outlooku.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár