• 0
Ikona Office 365

Pozrite si službu To-Do v Office 365

Category:Office 365 Tags : 

Služba To-Do v Office 365 je dostupná vo väčšine typov predplatného. Je to zoznam úloh, ktoré máte dokončiť v nejakom termíne. Predstaviť si to môžete ako napr. jednoduchý zoznam vecí, ktoré máte zakúpiť. Každú kúpenú vec zo zoznamu vyčiarknete. To-Do v Office 365 je prepojená s Outlookom a úlohy sú uložené na poštovom serveri Exchange. K dispozícii je aj mobilná aplikácia, aby ste mohli pohodlne plniť úlohy aj v teréne. Nižšie stručne popisujem ako To-Do v Office 365 vyzerá a predvediem to aj v krátkom videu.

Služba To-Do v Office 365

Službu To-Do v Office 365 spustíte po prihlásení sa k portálu Office 365, kde ju nájdete v zozname alebo vo voliči aplikácii. Po prvom spustení bude samozrejme prázdna so zobrazením Môj deň. Je to špeciálne zobrazenie na aktuálny deň, kde si môžete umiestniť úlohy, ktorým sa chcete venovať. Inak sú úlohy uložené v klasickom zozname úloh, alebo si môžete vytvoriť aj vlastný zoznam úloh. Každý zoznam môžete aj vizuálne prispôsobiť výberom pripravených tém a farieb.

Úloha sa pridáva zapísaním jej názvu a potom sa dvojklikom zobrazuje tabla podrobností. Tam môžete pridať termín dokončenia a pripomenutia ako aj poznámku alebo vnorenú úlohu. Úlohu, ktorú ste dokončili označíte v zozname a bude pri nej zelená značka.

Pozrite si službu To-Do v Office 365

Tieto úlohy sa zobrazujú aj v Outlooku v zozname úloh. Funguje to obojsmerne, takže zmeny v Outlooku sa prejavia aj v To-Do v Office 365 a opačne.

Služba To-Do v Office 365 – video ukážka

V krátkom videu si pozriete ako vyzerá služba To-Do v Microsoft Office 365.


Žiaľ, nie som si celkom istý aký prínos má služba To-Do v Microsoft Office 365 keď to isté dosiahnete aj v Outlooku. Možno snáď zjednodušené prostredie a ľahké použitie aj na malých displejoch v mobilnej aplikácii?

Podobný článok
Zaujímavý rezervačný nástroj Bookings v Office 365

Kontaktujte ma prosím ak ešte nemáte služby Office 365. Pripravím Vám ponuku na školenie, konzultáciu alebo webinár kde sa dozviete ako Vám môžu pomôcť pri riešení pracovných úloh.
Kontakt

.


O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj Office 365, SharePoint a ďalšie.

Pridať komentár

Vyhľadávanie na portáli

Prihlásiť sa

Partner portálu

Košík

Spätná väzba cez anketu. Ďakujeme.

Kedy Vám vyhovuje účasť na webinári (online školení)?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Spätná väzba cez ďalšiu anketu. Ďakujeme.

Pre akú aplikáciu by ste si pozreli postupy na online školení?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...