Windows

Prečo nie je počasie na obrazovke uzamknutia Windows 10

Windows 10 poskytuje rôzne možnosti prispôsobenia vzhľadu systému. Môže to byť len bežný obrázok na ploche alebo na úvodnej prihlasovacej obrazovke. Poskytuje aj aplikácie, ktoré zobrazujú užitočné informácie. Medzi také patrí aj predpoveď počasia, ktoré sa môže zobrazovať priamo v ponuke štart v dynamickej dlaždici. To znamená, že nie je nutné spúšťať aplikáciu a počasie budete vidieť po kliknutí na Štart ak ste si tam pridali a nastavili takúto dlaždicu. Okrem toho je možné vidieť počasie na obrazovke uzamknutia Windows 10. To ale nemusí fungovať ako očakávate a aj napriek správnemu nastaveniu tam počasie nebude. Ako to vyriešiť popisujem nižšie.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár