Project

Pridanie úlohy medzi existujúce v Project

Keď vytvárate projektový plán, tak predchádzajúca dôkladná príprava je veľmi vítaná. Týka sa to úloh, ktoré budete v pláne vykonávať a ich závislostí. Úlohy nasledujú za sebou a sú prepojené, aby ste mali vhodné závislosti. Tj. aby ste nenaplánovali najprv stavbu strechy keď ešte nemáte základy. 😊 Občas sa môžete dostať do situácie, že ste nezadali nejakú úlohu. Vtedy potrebujete vložiť úlohu medzi už existujúce úlohy a upraviť ich prepojenie. Keď potrebujete pridanie úlohy medzi existujúce v Project, tak to môžete spraviť viacerými spôsobmi.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár