• 0

Pripnutie programu k ponuke Štart vo Windows 7

Category:Windows Tags : 

Dostali ste nový počítač s Windows 7 a chcete na paneli úloh (hlavný panel) trvale zobrazovať ikony najčastejšie používaných programov.

  1. V ponuke Štart vyhľadajte program, ktorý chcete zobrazovať na paneli úloh.
  2. Kliknite na tento program pravým tlačidlom myši a zvoľte Pripnúť na panel úloh. Druhý príkaz Pripnúť do ponuky Štart trvale zobrazí program v hornej časti ponuky štart.
  3. Ak program nechcete už zobrazovať, kliknite pravým tlačidlom myši na jeho ikonu a zvoľte Zrušiť pripnutie tohto programu na panel úloh.
  4. Program alebo súbor, ktorý nemáte v ponuke štart pridáte rovnakým príkazom Pripnúť do ponuky Štart, ktorý sa zobrazí ak kliknete na jeho ikonu pravým tlačidlom myši so súčasne stlačeným klávesom SHIFT.
  5. Na panel úloh takýto program, alebo súbor pripnete jednoduchým presunutím myšou. Súbor resp. dokument vytvorí len pripnutie programu v ktorom sa tento otvára.

Windows7 pripnutie programu na panel úloh

Vo videu je predvedený vyššie popísaný postup.


O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj Office 365, SharePoint a ďalšie.

Pridať komentár

Vyhľadávanie na portáli

Prihlásiť sa

Partner portálu

Košík

Spätná väzba cez anketu. Ďakujeme.

Kedy Vám vyhovuje účasť na webinári (online školení)?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Spätná väzba cez ďalšiu anketu. Ďakujeme.

Pre akú aplikáciu by ste si pozreli postupy na online školení?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...