Outlook

Schôdza v inom časovom pásme v Outlooku

Ak spolupracujete s kolegami alebo klientmi v zahraničí v inom časovom pásme ako je to naše, tak plánovanie v Outlooku je jednoduché aj v takejto situácii. Stačí ak poznáte zopár nastavení a potom nemusíte používať rôzne online služby na konvertovanie času. Hlavne kvôli tomu aby ste neplánovali termíny stretnutí v mimo pracovnej dobe u zahraničných kolegov. Samozrejme ak sú na inom kontinente, tak sa musíte zmieriť s tým, že ten časový posun vám pravdepodobne spôsobí, že termín bude buď hneď na začiatku pracovnej doby alebo na jej konci aby ste boli obaja v pracovnom čase. Nižšie popisujem ako sa dá nastaviť schôdza v inom časovom pásme v Outlooku 365.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár