PowerPoint

Skúšali ste prechod Morfing v PowerPointe?

Pri vytváraní prezentácie máte niekoľko možností ako ju spraviť pútavejšou. Môžete využiť animácie, prechody alebo ich kombináciu, aby ste získali vhodnú vizualizáciu. Dôležité je, aby ste to s efektmi neprehnali a vo výsledku by to bola cirkusová prezentácia. Prechody sa zobrazujú keď prechádzate medzi jednotlivými snímkami. Animácie nastavujete pre jednotlivé objekty na snímke. Môžete tak animovať text, graf, obrázok a pod. Prechod Morfing v PowerPointe vizuálne zobrazuje snímky a objekty tak, že ich zmení z jednej snímky podľa tej nasledujúcej. Ako to spraviť si pozriete vo videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár