Office 365

Stránka portálu Office 365 je znovu iná

Služby Microsoft 365 môžete používať v príslušných aplikáciách ak k danej službe existujú alebo cez webový portál. Portál je dostupný na adrese portal.office.com kde sa prihlasujete svojim podnikovým / školským kontom. Po prihlásení sa dostanete na domovskú stránku, ktorá obsahuje niektoré dôležité informácie. Táto stránka portálu od svojho spustenia až doteraz prešla niekoľkými zmenami vzhľadu a funkčnosti. Aká je aktuálne domovská stránka portálu Office 365 a čo tam nájdete popisujem v článku nižšie a pozriete si to aj v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár