OneNote

Ukladanie a zálohovanie OneNote

Aplikácia Microsoft OneNote na poznámky funguje bez tlačidla Uložiť. Všetko čo robíte sa ukladá priebežne automaticky. Občas sa používateľom môže stať, že spravili v poznámkach zmeny, ktoré vlastne nechceli. V takom prípade je možné využiť obnovenie zo zálohy. V nasledujúcom texte stručne popisujem ako využiť ukladanie a zálohovanie OneNote v prípade omylom vykonaných úprav. Je to zálohovanie v rámci aplikácie OneNote. Vo firemnom prostredí a občas aj v domácom je samozrejme možné použiť aj plnohodnotnú zálohu počítača, ktorá sa zvyčajne robí častejšie ako je štandardné nastavenie OneNote.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár