Office

V Office môžete diktovať namiesto písania

V predplatnom Microsoft 365 máte Office aplikácie Word, PowerPoint, Outlook a ďalšie na bežnú kancelársku prácu. Tá hlavne vo Worde a PowerPointe vyžaduje aktívne písanie dokumentu na klávesnici. Aplikácie majú zaujímavú funkciu, ktorá vám uvoľní ruky od klávesnice. V Office môžete diktovať namiesto písania pomocou klávesnice (HLAS NA TEXT). Funguje aj slovenčina aj keď nie ešte celkom ideálne v porovnaní s angličtinou. Ak nemáte Office aplikácie z predplatného, tak môžete využiť Office pre web v prehliadači. Ako to môžete použiť si pozriete aj v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár