Outlook

Viete ako používať podpisy v emailoch v Outlooku?

V emailových správach nie len v Outlooku sa používajú podpisy, ktoré obsahujú okrem mena používateľa aj kontakty a ďalšie dôležité informácie a niekedy aj reklamné slogany. Podpisov môžete mať viac a dá sa určiť kedy sa ktorý podpis má použiť bez toho aby ste ho museli vkladať. Zostať môžete aj pri manuálnom výbere. Vhodné je poznať aj efektívne používanie podpisov, tj. kedy ho použiť a kedy už nie, aby text komunikácie nebol zbytočne zahltený opakujúcimi sa informáciami. Ako vytvoriť a používať podpisy v emailoch v Outlooku si pozriete aj v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár