PowerPoint

Viete hromadne pridať animáciu PowerPoint?

V prezentácii PowerPoint môžete upriamiť pozornosť poslucháčov rôznymi spôsobmi. Jednou z možností, ktorú máte k dispozícii sú grafické objekty. Rôznymi obrázkami alebo grafmi často vyjadríte informáciu prehľadnejšie ako cez text na snímke. Ak grafické prvky nemôžete alebo nechcete použiť, tak zvýraznenie určitej časti textu spravíte aj pomocou animácie. Tie môžete pridať k označenému textu postupne po snímkach. V prípade, že chcete rovnakú animáciu pridať na všetky snímky naraz, tak to ide pomerne jednoducho. Nižšie popisujem ako hromadne pridať animáciu PowerPoint.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár