Teams

Viete kam sa ukladajú súbory z Teams?

V MS Teams pracujete so súbormi, ktoré sú uložené v cloude. V prípade súborov z Office aplikácii ich môžete upravovať aj vo webovej aj desktopovej verzii. Ak potrebujete súbor stiahnuť do lokálneho počítača, tak predvolené umiestenie na uloženie sú Stiahnuté súbory. Ukladajú sa tam aj zostavy účasti z online schôdzí. Ak vám toto umiestnenie nevyhovuje, tak ho môžete zmeniť. Pretože štandardne sa Teams nepýta kam chcete uložiť a priamo to uloží do predvoleného priečinka. Nižšie stručne popisujem kam sa ukladajú súbory z Teams a ako to zmeníte na svoj vlastný priečinok.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár