Outlook

Viete pridať pripravené texty do emailu?

Pri práci s emailmi sú užitočné aj predpripravené informácie, ktorými odpovedáte na niektoré správy.  Štandardne môžete na to použiť rýchle časti alebo šablóny správ. Existuje aj ďalšia možnosť ako pridať pripravené texty do emailu v Outlooku. Potrebujete na to cloud OneDrive a počítačovú verziu aplikácie Outlook 365/2021. Taktiež musíte mať jedno z týchto Business Premium, Enterprise E3 alebo Enterprise E5 predplatných Microsoft 365. V Outlooku sa prihlásite svojim kontom Microsoft 365. Ako to môžete použiť si pozriete aj v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár