Teams

Viete zapnúť živé titulky v Teams?

Microsoft Teams používate na rôzne druhy komunikácie s kolegami v organizácii ale aj mimo nej. Bežne môžete publikovať správy v tímových kanáloch, ktoré si môžu prečítať všetci členovia tímu. Okrem toho môžete komunikovať privátne s konkrétnym kolegom / kolegami cez chat alebo telefonický / video hovor. Veľa používateľov sa zúčastňuje aj online schôdzí a webinárov. Tam môžete okrem rozhovoru zdieľať svoju obrazovku alebo priamo nejakú aplikáciu, napr. PowerPoint. K hovorenému slovu môžete zapnúť živé titulky v Teams, dokonca aj v inom jazyku s prekladom v reálnom čase.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár