SharePoint

Viete zistiť počet súborov v knižnici SharePoint podľa typu?

Pri práci so súbormi na SharePointe môžete využívať rôzne nastavenia, ktoré vám v určitých situáciách zjednodušia prácu. Pomocou zobrazení môžete súbory zoskupiť podľa rôznych kritérií. Ak máte situáciu kedy potrebujete vedieť koľko ktorých typov súborov máte v knižnici, tak to spravíte pomerne jednoducho. Rovnako tak môžete zoskupiť a zistiť počty súborov podľa dátumov a iných vlastností. Možností je veľa ako zistiť počet súborov v knižnici SharePoint. Dá sa to cez web alebo aj pomocou MS Access. Ako to spraviť si pozriete aj v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár