Power Automate

Viete zlúčiť 2 PDF súbory v Power Automate?

Súbory PDF sú veľmi populárne a užitočné formáty pre zdieľanie a ukladanie dokumentov. Môžete ich vytvoriť v rôznych aplikáciách vrátane Wordu, Excelu alebo PowerPointu a iných. Upraviť ich môžete v špecializovaných aplikáciách ale aj vo Worde. Občas sa môžete stretnúť s požiadavkou aby ste z dvoch PDF súborov spravili jeden zlúčený. Môžu to byť napr. dve rôzne zostavy, ktoré potrebujete v jednom súbore. Spraviť to môžete znovu v rôznych aplikáciách, alebo online službách. Ak to potrebujete robiť častejšie, tak si môžete ten proces automatizovať v Power Automate Desktop. Ako zlúčiť 2 PDF súbory v Power Automate Desktop (PAD) si pozriete aj v krátkom videu.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár