Dynamics CRM

Vyhľadávanie kontaktov v MS CRM 2013

Vyhľadávanie kontaktov je dôležité nielen v Microsoft Dynamics CRM ale aj iných aplikáciách na prácu s klientmi a zákazníkmi. Čím viac ich máte v databáze tým je vyhľadávanie kontaktov dôležitejšie na efektívnu prácu. Potrebujete to kedykoľvek chcete zistiť napr. telefónne číslo, email alebo doplniť ku kontaktu nové informácie. V Microsoft Dynamics CRM 2013 máte k dispozícii niekoľko možností ako nájsť požadovaný kontakt. V nasledujúcom texte si prečítate ako vyhľadávanie kontaktov v Dynamics CRM 2013 spravíte pomocou základných možností.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár