Windows

Vymazanie súboru vo Windows bez potvrdenia

V operačných systémoch Windows môžete súbory vymazať tak, že sa presunú do koša alebo ich odstránite trvale. Zvyčajne je to úkon, ktorý musíte potvrdiť v dialógovom okne kde kliknete na tlačidlo ak súbor naozaj vymazávate. Toto okno s potvrdením môžete vypnúť a vymazávať budete o niečo rýchlejšie. Prináša to občas aj komplikácie keď niečo vymažete omylom. V novom Windows 11 je to štandardne bez zobrazenia toho okna s potvrdením. Ak to chcete zmeniť, tak postup je jednoduchý a funguje v rôznych verziách systému. Nižšie stručne popisujem vymazanie súboru vo Windows bez potvrdenia.

Zvyšný text článku je dostupný pre členské úrovne: Registrovaný prístup, Sponzorovaný prístup, Prémiový prístup, a Prémiový prístup 6 mes..
Prihláste sa prosím, alebo sa zaregistrujte do BEZPLATNEJ alebo Prémiovej členskej úrovne..
Prihlásiť sa Registrovať

O autorovi

Peter Belko

Autor tohto portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody a webináre. Poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov vo firmách ako efektívne používať Access, Excel, PowerPoint, Outlook, Word, Visio, Project ale aj služby z Microsoft 365, SharePoint a ďalšie.

Zanechajte komentár